مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×


مانور پدافند غیرعامل شرایط اضطراری چرخه تولید نان در سیلوی غدیر زنجان برگزار شد

 

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از برگزاری مانور عملیاتی پدافند غیرعامل قطعی برق، زلزله، آتش سوزی و ... با حضور دستگاه‌های کمک‌رسان در روز دوشنبه 8 آبان ماه سال 1402 در سلیوی غدیر زنجان خبر داد.

 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی، اظهار کرد: مانور عملیاتی پدافند غیرعامل قطعی برق، زلزله، آتش سوزی و ... با محوریت آماده به کار نگه داشتن سلیوهای ذخیره سازی گندم، کارخانجات آردسازی و پخت نان واحدهای دوگانه سوز نانوایی در سطح شهر زنجان برگزار شد.
 


زمانی در حاشیه این مانور افزود: همه دستگاه های کمک رسان در زمینه حفظ آمادگی در برابر تهدیداتی که در زمینه‌های مختلف در چرخه تولید نان امکان وقوع آن وجود دارد، همکاری قابل توجه و تنگاتنگی را داشتند.

 

ولی الله زمانی تاکید کرد: با اجرای این مانورها به دنبال حفظ آمادگی در حوادث هستیم تا بتوانیم با توانایی های لازم و اقدامات به موقع گندم، آرد و کالاهای اساسی مردم را به موقع تامین و توزیع کنیم.
 


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: در این مانور چرخه تولید نان اعم از شیوه بارگیری گندم، تولید آرد توسط کارخانجات آردسازی، توزیع و حمل و نقل آرد به واحدهای نانوایی و در نهایت پخت نان توسط دستگاه‌های دوگانه سوز( برق و گازوئیل) مورد تمرین قرار گرفت.

 
گفتنی است در مانور عملیاتی پدافند غیرعامل قطعی برق، زلزله، آتش سوزی و ... با محوریت سلیوهای ذخیره سازی، کارخانجات آردسازی و پخت نان واحدهای دوگانه سوز نانوایی در سیلوی غدیر زنجان، با حضور مدیرکل جمعیت هلال احمر استان زنجان، مدیرکل راه آهن استان زنجان، فرمانده حوزه پایگاه مقاومت کارکنان بسیج ادارات استان زنجان، نیروهای آتش نشانی، هلال احمر و شرکت برق، مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان و معاونین و کارکنان این مجموعه برگزار شد.

در حاشیه این مانور اطفای حریق آتش سوزی توسط نیروهای آتش نشانی خاموش شد و نیروهای هلال احمر مصدومین حادثه را به مراکز مراقبتی اعزام کردند و خودروهای کمک رسان آتش نشانی، هلال احمر، شرکت برق و چادرهای هلال احمر جهت اسکان موقت برپا شده بود.

کد خبر : 95/1401
لینک خبر در سایت اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:
https://B2n.ir/w23663
 
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال زنجان:
https://b2n.ir/q70661
09 آبان 1402 وحید اکبری 409
1 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2025