مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×


تخصیص 261 تن سهمیه شکر در استان زنجان

 
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از صدور مجوز فروش استانی 261 تن شکر با هدف تامین تقاضای شهروندان عزیز زنجانی برای مصرف فصل پاییز سالجاری خبر داد.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی، اظهار کرد: 261 تن شکر سفید از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.
 
وی بیان کرد: شکر نخصیصی برای مشتریان عمومی، صنوف توزیعی، تعاونی‌ها، فروشگاه ها و غرفه های میادین تره بار در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و توزیع می‌شود.
 
زمانی خاطرنشان کرد: عاملین توزیع بعد از معرفی سازمان جهاد کشاورزی و دریافت شکر و انجام بسته بندی، شکر مورد نیاز مردم را به مراکز فروش توزیع خواهند کرد.
 
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خاطرنشان کرد: شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی 25 هزار و 500 تومان و با احتساب 1درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار عاملین توزیع قرار می‌گیرد.
کد خبر : 78/1402
 
لینک خبر در سایت اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:
https://B2n.ir/n14304
 
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال زنجان:
https://b2n.ir/q70661
27 شهریور 1402 وحید اکبری 197
1 رای

مطالب مرتبط :

بسیج لشکر مخلص خداست. توزیع شکر در زنجان بازار زنجان، با شکر کرمانشاه و ارومیه شیرین شد تشکر و اعتذار شکر و برنج برای تنظیم بازار زنجان در ماه رمضان توزیع می شود توزیع بیش از 7000 تن برنج و شکر در آستانه ماه رمضان توزیع بیش از 7000 تن برنج و شکر در زنجان توزیع برنج و شکر در زنجان توزیع 5 هزار و 100 تن شکر در استان زنجان توزیع شکر و برنج برای هیئات‌ مذهبی استان زنجان توزیع برنج و شکر ماه مبارک رمضان توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ادامه روند توزیع برنج و شکر تخصیص شکر و برنج توزیع در حدود 5700 تن شکر شکر برای زنبورداران ادامه روند توزیع شکر تنظیم بازار تزریق مجدد هزار تن شکر به موجودی های استان توزیع 300 تن شکر تنظیم بازار در زنجان طرح ویژه توزیع شکر سفید زنبورداران مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص سه هزار و ۳۰۰ تن برنج و شکر به زنجان خبر داد. مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص سه هزار و ۳۰۰ تن برنج و شکر به زنجان خبر داد. توزیع بیش از سه هزار و ۷۰۰ تن برنج و شکر در قالب طرح ضیافت بیش از 13 هزار تن برنج و شکر در سال 1400 توزیع شده است تخصیص 1046 تن سهمیه برنج و شکر نذورات محرم و صفر استان زنجان اختصاص 73 تن برنج، آرد و شکر برای موکب های اربعین تخصیص سهمیه برنج و شکر برای شبکه‌های خاص استان زنجان تخصیص بیش از 9600 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان تقدیر و تشکر از سبزقامتان نیروی انتظامی استان زنجان تخصیص بیش از 2300 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان صدور مجوز فروش بیش از 1200 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان صدور مجوز فروش بیش از 900 تن سهمیه شکر در استان زنجان اختصاص بیش از 2700 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان اختصاص 719 تن سهمیه برنج و شکر طرح ضیافت در استان زنجان 13 هزار و 777 تن برنج و شکر در سال 1401 توزیع شده است اختصاص 1162 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان صدور مجوز فروش 131 تن سهمیه شکر در استان زنجان تخصیص 716 تن برنج و شکر برای مصرف نذورات ماه محرم و صفر شهروندان زنجانی توزیع 1840 تن برنج و شکر در استان زنجان اختصاص 101 تن برنج، شکر و آرد برای موکب های اربعین استان زنجان تخصیص 150 تن سهمیه شکر در استان زنجان
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2024