مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان، از آغاز خرید کلزا از کشاورزان خبرداد و گفت: تاکنون ۷۰ تن از این محصول به صورت تضمینی از کشاورزان شهرستان طارم خریداری شده است.

محمد ایزدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: هر کیلوگرم دانه روغنی کلزا با قیمت ۳۴ هزارو ۳۹۸ ریال از کشاورزان خریداری و به کارخانه های روغن کشی ارسال می شود. 
وی اظهار داشت: در حال حاضر ۶ مرکز برای خرید تضمینی دانه های روغنی در استان زنجان فعال است و از اول تیر ماه نیز خرید کلزا از کشاورزان دیگر شهرستانهای استان آغاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ استان زنجان گفت: خرید دانه های روغنی از کشاورزان این استان از سال ۹۵ با هدف خودکفایی در تولید این محصول و حمایت از کشاورزان آغاز شده است.
ایزدی یادآورشد: بر اساس پیش بینی های انجام شده امسال ۲ هزار و  ۱۰۰ تن دانه روغنی کلزا توسط کشاورزان استان تولید می شود. 
وی ادامه داد: تابستان سال گذشته یک هزار و ۴۰۰  تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان استان زنجان خریداری و به کارخانه های روغن کشی ارسال شد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ استان زنجان گفت: بیشترین میزان خرید کلزا در شهرستان طارم مربوط به روستای دستجرده است.
دانه‌های روغنی، به منظور استخراج روغن پرورش مییابد و از طرفی به‌عنوان منبع با ارزش پروتئین محسوب می شود و بقایای محصول بعد از روغن‌کشی به همین منظور بکار میرود. 
https://www.irna.ir/news/83347181

21 خرداد 1398 مدیر سایت 278
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021