مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
بیانیه شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 به مناسبت روز جهانی قدس
«اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا»
 خداوند تبارک ‌و تعالی را شاکریم که در این ماه مبارک، فرصتی را برای همه مسلمانان فراهم کرد تا با حضور بر سر این خوان پربرکت معنوی یک‌بار دیگر علاوه بر دعا و مناجات، جلوه‌ای‌ از یگانگی و اتحاد را خلق کنند و امام راحل به‌خوبی این حقیقت را درک کرده بود که "فلسطین قلب امت اسلام و روز قدس روز جهان اسلام است".
بی شک امروزه مساله قدس‌ چالش‌ بر سر محدوده‌ يک‌ سرزمين‌ و يا حتی‌ مظلوميت‌ يک‌ ملّت‌ نيست‌، ‌اين روز بزرگ، روز سعی صفا و مروه روزه‌دارانی است که در آيين بزرگ صيام، روزه‌هايشان را کامل می‌کنند و با آرمان‌های معمار کبير انقلاب اسلامی، پيمانی دوباره می‌بندند و بر لزوم وحدت درهیاهوی دعوای قدرت های پوشالین جهان و شعار اعتصام به ریسمان الهی و پرهیز از تفرقه را در سراسر گیتی طنین انداز می نمایند.
اینک با گذشت نزدیک به چهار دهه، فریادش هم چنان در گوش ها پیچیده و امت اسلامی و آزادگان جهان یک صدا و هم ندا با انقلاب اسلامی ایران سراسر حمایت خود را از فلسطین و قدس شریف فریاد می زنند.
شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14  با آرزوي قبولي طاعات و عبادات عموم ميهمانان ماه ضيافت خدا و با گرامیداشت روز جهاني قدس از مؤمنين‌ روزه‌دار ايران‌ اسلامي بویژه مردم شهیدپرور استان زنجان دعوت مي‌كند، ‌با درك‌ حساسيت‌ شرايط‌ موجود، با حضور گسترده‌ خود در تظاهرات‌ روز قدس‌ بر لزوم وحدت همه آزادگان تأکید نمایند.
در پایان کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14   ضمن بيعت مجدد با آرمان‌هاي بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) و منويات مقام معظم رهبري یکايك مردم عزیر ایران اسلامی را به حضور گسترده در راهپيمايي عظيم اين يوم‌الله بزرگ فرا مي‌خواند.و من ا...التوفیق
 
                                                                                                                    روابط عمومی و
                                                                                           پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید احمدی
                                                                                       شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 (زنجان)                   
08 خرداد 1398 مدیر سایت 273
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021