مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
محمد ایزدی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: باید همه واحدهای نانوایی یارانه پز نوع یک و نوع 2 (نانوایی های آزاد پز و فانتزی ها) و صنعت و صنف اعم از مراکز تولید بیسکویت و کلوچه و نان بستنی در سامانه جامع فروش آرد و گندم ثبت نام خود را قطعی کنند.
وی اظهار داشت: سامانه فروش آرد برای آرد یارانه ای نوع 2 از اول دی ماه ایجاد شده است و بیش از 95 درصد واحدهایی که به این نوع آرد نیاز دارند، در سامانه ثبت نام کرده اند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان ادامه داد: قبل از این واحدهای نانوایی یارانه پز نوع 2 آرد مورد نیاز خود را از استان های همجوار نیز تامین می کردند که با ساماندهی در سامانه جامع، آرد مورد نیاز آنها فقط از طریق استان مربوطه توزیع خواهد شد.
ایزدی خاطرنشان کرد: هیچ محدودیتی در توزیع آرد برای واحدهای نانوایی وجود ندارد و بر اساس جمعیت ساکن در منطقه و مقدار پخت آرد تحویل داده می شود.
وی اظهار داشت: در حال حاضر این استان یکهزار و 106 واحد نانوایی یارانه پز و 505 واحد نیز آزاد پز نوع 2 دارد که همه این واحدها در سامانه جامع فروش آرد و گندم ثبت نام کرده اند.
ایزدی خاطرنشان کرد: صنف قنادان، صنعت و واحدهایی که برای تولید خود نیاز به آرد دارند در این سامانه ثبت نام خود را قطعی کنند.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: آرد مورد نیاز اسفند ماه همه واحدهای نانوایی استان زنجان تامین و توزیع شده است.
ایزدی افزود: نانوایان این استان نگرانی درباره کمبود آرد مورد نیاز خود نداشته باشند چرا که کمبودی در این استان وجود ندارد و به اندازه نیاز ذخیره آرد داریم.
به گزارش ایرنا، استان زنجان 6 کارخانه تولید آرد دارد، 90 تا 95 درصد از گندم خرید شده از کشاورزان برای تهیه آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی استان مورد استفاده قرار می گیرد و 50 تا 10 درصد مابقی نیز به مصرف صنف و صنعت از جمله کارخانه بیسکوئیت می رسد.
http://www.irna.ir/zanjan/fa/News/83214890
02 اسفند 1397 مدیر سایت 3616
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2022