مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

محمد ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: خرید گندم در استان زنجان از ابتدای تیرماه به قیمت یک هزار و 300 تومان آغاز شد.

مدیرعامل شرکت غله استان زنجان با بیان اینکه از ابتدای تیرماه تاکنون 454 هزار تن گندم در استان خریداری شده است؛ گفت: میزان مطالبات گندم‌کاران 601 میلیارد تومان است که از این مبلغ 300 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه طبق آمار حدود نیمی از مطالبات گندم‌کاران پرداخت شده است؛ تصریح کرد: البته تا 19 تیرماه یعنی 15 روز کلا مطالبات پرداخت شده است.

ایزدی با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی قرار بود خرید تا 31 شهریورماه ادامه داشته باشد؛ اضافه کرد: البته برای سهولت در کار مردم خرید گندم تا 15 مهرماه تمدید شده است.

به گزارش فارس؛ کل گندم خریداری شده در استان برابر با 4.5 برابر نیاز کل استان در یک سال است و امسال خرید گندم در استان آخر شهریورماه تمام می‌شود.

میزان گندم خریداری شده در استان 4.5 برابر کل مصرف یک ساله استان است و بیشترین خرید نیز از شهرستان خدابنده انجام شده است.

با توجه به میزان گندم خریداری شده در استان زنجان؛ زنجان جزو 10 استان برتر کشور شد.
http://zanjan.farsnews.com/news/13970631000809

01 مهر 1397 مدیر سایت 585
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2022