مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
محمد ایزدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، از آغاز خرید گندم در شهرستان خدابنده خبرداد و افزود: 45 تا 50 درصد از گندم استان زنجان در این شهرستان تولید می شود و 2 مرکز اصلی خرید این محصول را به ظرفیت 170 هزار تن دارد.
وی با بیان اینکه یک سوم از مراکز ذخیره سازی گندم استان در شهرستان خدابنده انجام می شود، یادآوری کرد: این شهرستان سیلوی 30 هزار تنی دیگری برای ذخیره سازی دارد که در دست ساخت است.
به گفته مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان، خرید تضمینی گندم در این استان از پنجم تیر آغاز شده و بر اساس برنامه پیش بینی شده امسال 280 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری می شود.
ایزدی تاکید کرد: 26 مرکز خرید تضمینی گندم از کشاورزان توسط بخش خصوصی و دولتی در استان زنجان فعال است.
وی ادامه داد: هر کیلوگرم گندم با نرخ 13 هزار ریال از گندم کاران خریداری می شود.
به گزارش ایرنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده از سوی جهاد کشاورزی استان زنجان امسال 310 هزار تن محصول گندم تولید و برداشت خواهد شد.
سال گذشته،195 هزار و 25 تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده و مطالبه کشاورزان از بابت این میزان فروش 253 میلیارد تومان بود.
http://www.irna.ir/zanjan/fa/News/82962364
18 تیر 1397 مدیر سایت 171
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020